ULRIC DE VARENS, 1981'DEN BU YANA PARFÜM KREATÖRÜ & ORGANİK KOZMETİKTE YENİ OYUNCU

Sadelik ve ulaşılabilirlik konseptini ilk günden bu yana tutkusu haline getirerek çıktığı bu yolda, parfüm sektöründe bir devrim yarattı: Mesleğinde öncü burunlarla kadın ve erkek kokularını tasarladığı parfümlerini 40 yılı aşkın süredir dünya genelinde 90'dan fazla ülkede herkes tarafından ulaşılabilir fiyatlara sunmakta.

İlhamımız

Aşk, seyahat, doğa... Her biri farklı temalar üzerine tasarlanan parfümlerinde olfaktif koku aileleri mevcuttur. Böylece farklı zevklere, farklı duygu durumlarına hitap eden parfümlerini beğeninize sunuyor. Hafif bir bahar esintisinden, cazibenizi ön plana çıkaracağınız bir gece parfümüne uzanan bir yelpaze...

Ulric de Varens, selektif dünyanın kapılarını aralamak üzere, en iddialı burunlarla parfümlerini tasarlamakta ve kullanıcısına en uygun fiyata sunmaktadır. Nasıl mı? Pazarlama giderlerini asgari seviyede tutarak! Çünkü önemli olan, SİZİN değerlendirmenizdir.

Bir Fransız Markası

40 yılı aşkın süredir, Ulric de Varens, "Made in France" menşeili, kadın ve erkek parfümlerinde kaliteli ve en geniş koleksiyonları en uygun fiyata sunan ilk Fransız parfüm markasıdır.

Varens Beauté

Bugün, yeni bakım koleksiyonu Varens Beauté ile, organik bakımı uygun fiyata sunmakta: Formülleri Organik & Doğal son derece etkili, hassas dokulu, azami seviyede kokulu, yüz bölgesinde uygulanan oldukça kolay bir cilt bakım rutini sunuyor. Gereksiz maddelerden arındırılmış, yüksek kaliteli, hedefe yönelik hazırlanmış, Ecocert sertifikalı %99,9 ve %100 olacak şekilde doğal içerikli, vegan ve %100 Fransa'da üretilmiş "Made in France" ürünlerdir.

Tek Konsept

Yüksel kaliteli ürünleri uygun fiyata sağlayarak, lüksün herkes tarafından ulaşılabilir olması!