100 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!

Ulric de Varens

1981 YILINDA PARİS’TE KURULDU

YARATICI PARFÜM MARKASININ HİKAYESİ

Konseptimiz Fransız lüksünün, uygun fiyatlara sunularak herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlamak.

GÜZELLİĞİN HERKESE ULAŞILABİLİRLİĞİ

Bu uygun fiyat konseptinin asıl kaynağı, pazarlama ve reklam giderlerini ne ürünlerimize ne de müşterilerimize yansıtıyor olmamız.
En büyük farklılığımız parfümleriminiz kalitesi ve fiyatlarımızın ulaşılabilir olması.

TECRÜBEMİZ İLE YARATICI KOKULARIN BAŞARISI

Güzellik uzmanı 50 profesyonel tarafından oluşturulan jüri tarafından yaratıcılığımız 5 Oscar’a layık görüldü:
En iyi koku,
En iyi ambalaj,
En iyi tasarım...
(Oscar Cosmêtique Magazine).

« MADE IN FRANCE »

Ulric de Varens, en yaratıcı 10 fransız şirketi arasına girerek ‘‘Prix de l’auduce Crêatrice’’ ödülünün sahibi oldu. Ödül, Elysêe Sarayı’nda Cumhurbaşkanı tarafından taktim edildi.

Ulric de Varens, kaliteli parfümler sunabilmek adına oldukça tanınmış parfüm kreatörleriyle çalışıyor. Kokularımız, 20 yıl boyunca asıl olarak Jean-Claude Ellena tarafından tasarlandı. YSL, Cartier gibi ünlü markalarla çalışmış olan Ellena bugün Hermês’in parfüm kreatör direktörüdür ve markanın Terre, Voyage gibi parfümlerine imzasını atmıştır.

Ayrıca kreatörlerimizden Pierre Bourdon’un Cool Water, Kouros, Dolce Vita gibi parfümlerde adını görebilirsiniz. Şişelerimiz dizaynında ise 25 yıldır Thierry de Bashmakoff (Agence Aesthête) ile birlikte çalışıyoruz. Kendisi Paris’in en büyük tasarımcıları arasında. Dior, Bulgari, Chaumet, Galliano, Guerla,n, Lacoste gibi markaların parfüm şişelerine imzasını atıyor.