Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore.

HOME      ABOUT      PORTFOLIO      SHOP

  1981 YILINDA PARİS’TE KURULDU

  Konseptimiz Fransız lüksünün, uygun fiyatlara sunularak herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlamak.

  GÜZELLİĞİN HERKESE ULAŞILABİLİRLİĞİ

  Bu uygun fiyat konseptinin asıl kaynağı, pazarlama ve reklam giderlerini ne ürünlerimize ne de müşterilerimize yansıtıyor olmamız.
  En büyük farklılığımız parfümleriminiz kalitesi ve fiyatlarımızın ulaşılabilir olması.

  ÖDÜLLÜ MARKA

  Tecrübemiz ile yaratıcı kokuların başarısı Güzellik uzmanı 50 profesyonel tarafından oluşturulan jüri tarafından yaratıcılığımız 5 Oscar’a layık görüldü:
  En iyi koku,
  En iyi ambalaj,
  En iyi tasarım…
  (Oscar Cosmêtique Magazine).

  MADE IN FRANCE

  Ulric de Varens, en yaratıcı 10 fransız şirketi arasına girerek ‘‘Prix de l’auduce Crêatrice’’ ödülünün sahibi oldu. Ödül, Elysêe Sarayı’nda Cumhurbaşkanı tarafından taktim edildi.

  Ulric de Varens

  KOKULARIMIZ, 20 YIL BOYUNCA ASIL OLARAK JEAN-CLAUDE ELLENA TARAFINDAN TASARLANDI.

  Ulric de Varens, kaliteli parfümler sunabilmek adına oldukça tanınmış parfüm kreatörleriyle çalışıyor. Kokularımız, 20 yıl boyunca asıl olarak Jean-Claude Ellena tarafından tasarlandı. YSL, Cartier gibi ünlü markalarla çalışmış olan Ellena bugün Hermês’in parfüm kreatör direktörüdür ve markanın Terre, Voyage gibi parfümlerine imzasını atmıştır.

  Pierre Bourdon

  Ayrıca kreatörlerimizden Pierre Bourdon’un Cool Water, Kouros, Dolce Vita gibi parfümlerde adını görebilirsiniz. Şişelerimiz dizaynında ise 25 yıldır Thierry de Bashmakoff (Agence Aesthête) ile birlikte çalışıyoruz. Kendisi Paris’in en büyük tasarımcıları arasında. Dior, Bulgari, Chaumet, Galliano, Guerlain, Lacoste gibi markaların parfüm şişelerine imzasını atıyor.