Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore.

HOME      ABOUT      PORTFOLIO      SHOP

  100 TL VE ÜZERİ GÖNDERİLERDE KARGO BEDAVA!

  • No products in the cart.
    /  Parfüm   /  Sizin alışkanlığınız hangisi?
  Beyaz çiçeklerin önünde sarışın doğal kadın sağ el bileğinden parfüm kokluyor.

  Merhaba parfüm severler!

  Bugün parfüm kullanma alışkanlıkları ile ilgili bir yazı paylaşmak istiyoruz.

  Eski zamanlarda anneannelerimizi, babaannelerimizi düşündüğümüzde, evlerinin kokusu gelir mi burnunuza? Yatak odalarında bulunan tek bir parfüm ya da kullandıkları kokuyu (gülsuyu, yasemin yağı vb.) hatırlar mısınız? O dönemde sanki herkesin tek bir parfümü olurdu ve koku alışkanlıkları tek bir parfüm kullanma üzerine oluşurdu.

  Günümüzde parfüm tarzı biraz geniş bir yelpazeye açılarak farklılaşmaya başladı. Artık makyaj masalarımızda birden fazla parfüm olabiliyor. Yaz parfümü, kış parfümü; gündüz parfümü, gece parfümü; ofis parfümü, banyo sonrası koku, plaj için body sprey, saç parfümü… hatta yeni yıkanan çamaşırlar için bile koku üretiliyor…

  Herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu hafta sonları diliyorum 🌸 Bugün sizleri @ulricdevarensturkiye nin, beş parfümünün her biri birbirinden şahane kokan, yeni #Varensflirt koleksiyonu ile tanıştırmak istiyorum 😌 ✨Candy Dream: Meyvemsi, vanilyalı, pudralı olarak tasvir edebiliriz. Notalarında iştahlandırıcı kırmızı meyveler ve vanilya bulunuyor ✔️ Favorim olur kendisi 💖 ✨Exotic Sun: Meyvemsi, çiçeksi, egzotik olarak tasvir edebiliriz. Üst notasında çarkıfelek meyvesi ve mango, orta noktasında nilüfer ve lotus çiçekleri, alt notasında ise hindistan cevizi ve misk bulunuyor. Tropikal bir kokusu var ✔️ ✨Mojito Love: Meyvemsi, çiçeksi, misk olarak tasvir edebiliriz. Kokusu gerçekten Mojito’yu andırıyor 🙃 Üst notasında Mojito etkisi yaratan limon, tonik ve nane, orta noktasında transparan çiçekler, gül ve hindistan cevizi suyu, alt notasında ise şeker kristalleri bulunuyor ✔️ ✨Musk Sexy: Çiçeksi, misk, pudramsı olarak tasvir edebiliriz. Notalarında misk ve süsen bulunuyor. Hemen hemen her bayanın bayılacağı çok feminen bir kokusu var ✔️ ✨Vanilla Darling: Pudramsı, vanilyalı, misk olarak tasvir edebiliriz. Notaları vanilya, gül, yasemin ve amber birlikteliğinden oluşuyor ✔️ Çok tatlı soft bir kokusu var, ikinci favorim kesinlikle 💖 “Büyük duygular, büyük parfümlerle ortaya çıkar” sloganının hakkını sonuna kadar veren bir koleksiyon olmuş kesinlikle 💖 Koleksiyona www.udv.com.tr ve @watsonsturkiye online sitelerinden ulaşabilirsiniz 👌 Linki storye ekledim ordan da direkt bakabilirsiniz 💁🏻‍♀️ Bu koleksiyonda sizin favoriniz/favorileriniz hangileri, yorumlarınızı bekliyorum 🙋🏻‍♀️ #ulricdevarens#perfume#perfumecollection

  null

  Artık tek bir kokuya veya tek bir parfüme bağlı kalmak gibi bir algı yok gibi. Muhakkak herkesin bir imza kokusu, bir favori parfümü vardır. Bu koku genelde önemli günlere saklanır 😊 Hatta parfüm bitmiş olsa bile şişesini sakladığınız mutlaka olmuştur.

  Bazen, uzun süre kullanmadığınız parfümünüzü yeniden almak istersiniz, sizi o eski günlere götürür her kullanmada. Nostaljik parfümlerimizle anlık geçmişe yolculuklar yaparız.

  Bu minik mutluluk anlarının bir şişeye sığdırılabiliyor olması harika değil mi?

  Post a Comment