Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore.

HOME      ABOUT      PORTFOLIO      SHOP

  TÜM GÖNDERİLERDE KARGO BEDAVA!

    /  Lifestyle   /  “Aşkım keşke karşı apartmanda otursaydın…”

  İçinde bulunduğumuz döneme hızla adapte olurken, artık toplantılarımız, görüşmelerimiz, seminerlerimiz, organizasyonlarımız online’a taşındı. Neredeyse tüm alışverişlerimiz market bakkal dahil uygulama ve web üzerinden gerçekleşirken, özel günlerin de payını aldığı bir gerçek.

  Peki Sevgililer Günü’nü nasıl kutlayacağız? “Aşkım keşke karşı apartmanda otursaydın” Tweetlerine hak verdiğimiz bu günlerde sevgilinize online jestler yaparak neşelendirmeye ne dersiniz?

  Ulric de Varens olarak Sevgililer Günü hediye tavsiyelerimizi paylaşmak istedik. Her an yanındaymış gibi hissetmek isterseniz Mini Love benzersiz kokusuyla minik şişesinde çok değerli kreatör koku saklıyor.

  Paris Love ile romantik hayallerinizi bir şişeye sığdırabilirsiniz.

  Rêve koleksiyonumuzun çiçeksi kokuları Rêve de Varens ve Rêve in Gold ile büyülü dokunuşlarla aşkınızı dile getirebilirsiniz.

  Erkekler için UDV For Men koleksiyonunda 6 farklı karaktere hitap eden kreatör parfüm seçenekleriyle size geniş bir yelpaze sunuyoruz.

  Ayrıca tarzını yansıtmak isteyen erkekler için de Varens Homme Silver, albenili şişe tasarımıyla sevdiğinize hoş bir sürpriz olabilir.

  Hediyenizi daha da görkemli hale getirdik ve özel hediye kutusunda gönderi organize ediyoruz. Üstelik belli bir sipariş tutarının üzerindeki alışverişlerinizde kadınların zevkle kullanacağı makyaj çantamız da hediye olacak. (sipariş limitleri web sitemizde mevcuttur)

  Ayrıca Sevgililer Günü kendinize olan sevginizi hatırlatmak için güzel bir vesile olacaktır. En sevgilimiz kendimiz mottosunu unutmayalım unutturmayalım 😊 Özellikle içinde bulunduğumuz durağan dönemde bakım yapıp modumuzu yükselterek, güzel kıyafetler giyerek, her günü en özel gün gibi yaşamaya çalışmak çok ütopik gelse de böyle günleri değerlendirerek keyfini çıkarmanızı dileriz.

  Sevgilerimizle…

  Post a Comment

  Aylık
  Abonemiz Olun.
  10%

  sepetine ek indirim kazanma şansını yakala!