Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore.

HOME      ABOUT      PORTFOLIO      SHOP

  TÜM GÖNDERİLERDE KARGO BEDAVA!

    /  Parfüm   /  Hızla geçen yaz henüz bitmeden…
  Yaz günü hafif bulutlu havada lavanta tarlasında yürüyen beyaz askılı elbiseli üzerinde lila şalı olan esmer kadın mor eşarp bağlı yuvarlak hasır şapkasını tutarak yeşil yapraklı ağağlara doğru yürüyor.

  Genelde insanlar doğduğu ayları sever derler… Bu teori ne kadar doğru bilinmez ama yazcılar ve kışçılar olarak ikiye ayrıldığımız kesin. Kimileri yazın hafifliği, neşesi, rahat kıyafetleri, deniz keyfini tercih ederken; kimileri de kışın serinliği, dinginliği, melankolisini seviyor.
  Bu aralar ufak ufak mevsim geçişi etkileri başlarken, havanın bir serin bir sıcak halleri, yazı bitiriyoruz hadi son fırsat der gibi.
  “Eylül denizi de şahanedir” diyenlerdenseniz serin havalar başlamadan tatil yapmak için hala geç değil.
  Bu yaz tatile gitme fırsatınız olmadı mı? Peki tatili size getirebildiniz mi?
  İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde yazın keyfini tam olarak çıkaramamış olsak da, doya doya güneşi depolayarak kışa hazırlık yapma fırsatımızın olması bile bir avantaj oldu. Hiçbir yere gidememiş olsak da, dışarıda temiz havada yürüyüşe çıkabilmiş olmak, mutfağımızda taze meyve sebzelerle enerji ve vitamin depolayabilmek, akşamları balkonda veya dışarıda vakit geçirebilmek bile bir dinlence değil mi? Bir öğünü karpuz peynirle geçirmek, günler uzunken daha fazla iş halledebilmiş olmak bile yazın en güzel yanlarından sayılır.
  Kışın ortasında bile yaz etkisi hissetmek için hindistancevizi ve mangolu mumlar yakanlardansanız size güzel bir haberimiz var. Yaz havası estiren ortam kokuları, yazı hatırlatan müzikler, güneş ve plaj kokulu duş jelleri ile kışın ortasında modu yükselenler için #VarensFlirt koleksiyonumuzu şiddetle tavsiye ediyoruz!
  Tüm gün boyunca yaz etkisini hissedeceğiniz birbirinden farklı beş parfüm ile ister naneli mojito kokusu, ister sıcacık güneş kokusu, ister ferah misk, isterseniz dondurma tadında vanilya ile kışın etkilerini hafifleterek yaz anılarınızı canlandırabilirsiniz.

  Post a Comment

  Aylık
  Abonemiz Olun.
  10%

  sepetine ek indirim kazanma şansını yakala!